על החתונה הזאת כולם ידברו

כולם מדברים על זה כבר מעכשיו, החתונה המדהימה עומדת להתרחש וכל הדברים החשובים ביותר תוכננו מלבד האוכל. אז מה תציעו לאורחים שמגיעים מוכנים ורעבים? כיצד מתכווננים על שירותי ההסעדה המתאימים ועד כמה זה חשוב כשמדברים על חתונת השנה שלכם. 

 

מושיק רוט חתונה ואוכל נפגשים יחד 

 

יש בהחלט למה לחכות בפרט כאשר מדברים על מושיק רוט חתונה, אנשים ומפגשים עם אוכל שיודע ויכול להקפיץ את האווירה השמחה עד אין קץ. אם תשאלו את רוב המוזמנים לאירוע הם לבטח יספרו כי חשוב להם לרקוד, לשמח, לשתות אבל על הדרך ליהנות מאוכל טוב וכאן נכנס לתמונה מושיק רוט, השף שכבש לא מעט לבבות- הכול בזכות טעמים ומטעמים בלתי נשכחים. 

 

מושיק רוט או בשמו המדויק מושיק אהרון רוט נולד ב – 12.12.72 בחיפה אבל את רוב שנות חייו בילה באילת. למעשה, האהבה של מושיק רוט לבישול החלה כבר שהיה בן שבע ומאז ועד היום הוא מצליח למנף ולהעצים חתונות לא רק בזכות אישיותו החמה אלא בזכות הקסם והתבשילים מבית היוצר שלו.

 

מטבחו של השף מושיק רוט – איך זה קשור לחתונה הכי טובה שהייתה אי פעם? 

 

אז מה מכין לכם השף ואיך האדם החביב והמוכשר המחזיק בלא מעט שמות, מסעדות וכוכבי המישלן יכול להפתיע גם אתכם בכל פעם מחדש? מטבחו של שף מושיק מבוסס ברובו על גסטרונומיה מולקולרית וכך בין המנות שהוא יצר ניתן לראות סוג של כדורים חמים קרים מבוססי כבד אווז- טעם שמתפוצץ בתוך הפה ומותיר טעם של עוד בקרב האורחים היקרים! 

 

שחת בלאדי מרי, קוויאר מדהים, רטבים מבוססי וויניגרט עם מרקם מיוחד של אלוורה, טעמים המהולים ביינות לרבות קברנה סוביניון ועוד. כן, ככה זה מתחיל אבל זה בהחלט ממשיך ומותיר טעם של עוד והתוצאה? 

 

זיכרון בלתי נשכח של חתונה מעוררת התפעלות ואהדה הן למטעמי השף והן לאנשים העומדים מאחורי הפינוק הזה, האירוע שלא מתפשר ומכבד את נוכחותם של אורחיו על הצד הטוב ביותר. את התנך של האוכל הטוב יודע ומיישם השף מושיק רוט בנאמנות רבה וכיום ניתן להיתקל בלא מעט מהמנות שלו בדיוק באירועים כמו שאתם עומדים לתכנן. 

 

עכשיו תוכלו גם אתם לתכנן את החתונה שלכם על הצד הטוב ביותר ובו זמנית לפגוש במטעמי השף ולתכנן את התפריט כחלק בלתי נפרד מכל הפינוקים שהם חלק בלתי נפרד מאירוע מושלם ומעורר זיכרונות!  

 

רוצים שכולים יזכרו את האירוע שלכם? זכרו, חלק קריטי ביותר מכל האירוע שלכם ובפרט אם זו חתונה מתחיל ונגמר באניני הטעם והאוכל. כן, אנשים מגיעים בכדי לטעום, להרגיש, ליהנות ומבחינתם חתונה זה בילוי לכל דבר ולכן כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא להם את המשאלות באמצעות שף אחד גדול ומטעמים שיהפכו כל חתונה לגדולה מהחיים. 

Call Now Button
logo_kahi_1

design by STUDIO NERUBAY Developed by Digitouch