תכנון והפקת אירוע מא' ועד ת'

בואו ללמוד איך לארגן אירוע מושלם, שישאיר לכם ולאורחים טעם של עוד

מתכננים אירוע כמו חתונה, יום הולדת או בת מצווה? אם כך, המאמר הנוכחי הוא בדיוק בשבילכם. במאמר זה תמצאו את כל מה שחשוב לכם לדעת אם אתם מארגנים אירוע, קטן או גדול.

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר אתם מארגנים אירוע?

1. בחירת מקום האירוע 

קודם כל, אם אתם מארגנים אירוע, במיוחד אם מדובר באירוע גדול ומשמעותי, כמו חתונה או יום הולדת, אתם צריכים לבחור את המקום שבו ייערך האירוע. לרוב, מה שיהיה חשוב לכם ולאורחים זה האוכל, ושיהיה מספיק מקום לרקוד, ואם אפשר רצוי שהמקום יהיה גם מעוצב בטוב טעם. ולכן, אין ספק כי אולם אירועים קאי אירועים הוא האפשרות הטובה ביותר לשם כך. אולם האירועים הוא גם בעל שטח גדול שיתאים לכל האורחים, הוא גם מציע בדרך כלל אוכל משובח ומנות שף מפוארות, וגם אפשר לעצב אותו לפי טעמכם האישי.

2. יצירת רשימת אורחים 

כאשר אתם מארגנים אירוע, עליכם להחליט גם את מי תזמינו לחגוג איתכם, כלומר – מי יהיו האורחים שלכם. האם אתם מעדיפים לערוך אירוע מצומצם יחסית ולהזמין כ-20 חברים ובני משפחה? או שאולי אתם מארגנים יום הולדת עם 100 מוזמנים או חתונה גדולה במיוחד עם 400 מוזמנים? בכל מקרה, בעת תכנון האירוע שלכם, חשוב מאוד שתחליטו על כמות האורחים שתירצו להזמין. וזאת כדי שיהיה לכם קל יותר לבחור אולם אירועים מתאים, ובשביל שתדעו כמה מנות אוכל להזמין.

3. בחירת התפריט המשובח שיוגש לאורחים

בטח תסכימו איתנו שאירוע מוצלח, חייב לכלול אוכל טוב. הרי בכל חתונה אליה אנו מוזמנים, כולנו רק מחכים למנות האוכל המפוארות והטעימות. וכך גם בימי הולדת או בר\בת מצווה. האוכל הוא בעצם מרכז האירוע, אחרי חוגג יום ההולדת או הזוג המתחתן. ולכן, כשאתם מארגנים אירוע, אחד הדברים שהכי חשוב שתשימו לב אליהם, הוא כמובן האוכל. לרוב, אולמות האירועים יציעו לכם מנות שף משובחות, מה שחוסך לכם כאב ראש בלדאוג לאוכל עבור האורחים בעצמכם, כאשר ניתן בדרך כלל להזמין גם דוכני אוכל נוספים.

4. תדאגו לאורחים שלכם עם שירותי הסעות לאירועים

לסיום, חשוב מאוד שתדעו כי הסעות לאירועים – הן בגדר חובה, ותאמינו או לא, על זה יכול לקום וליפול האירוע שלכם. במידה ולא סגרתם הסעות מאורגנות לכם ולאורחים שלכם, כנראה שרבים מהאורחים לא יוכלו להגיע לאירוע. בין אם כי אין להם רכב ואינם ניידים, או כי הם רוצים לשתות אלכוהול, אך אם יישתו לא יוכלו לנהוג בחזרה הביתה עם הרכב. אז אם אינכם רוצים שהאורחים יוותרו על ההגעה לאירוע שלכם, כי אין להם איך להגיע אליו או לחזור ממנו הביתה, חשוב מאוד שתארגנו הסעות לאירועים שאתם מתכננים.

Call Now Button
logo_kahi_1-png