המדריך לתכנון אירוע יוקרתי

זה יכול להיות אירוע קטן או גדול אם כי בשני המצבים ראוי לתכנן את האירועים הכי נכון שאפשר ולא לתת לכמות האורחים שלך לבלבל אותך. אז מה עושים? איך הופכים אירוע למשהו של פעם אחת בחיים? 

האם העדפתך תלך לכיוונים של גן אירועים יוקרתי במרכז או שאולי אתה מעדיף/ה אולם אירועים יוקרתי במרכז? על כך ועל כל הפרמטרים שהופכים אירוע למושלם במאמר שיסייע לך הכי טוב שאפשר לתכנן את אירועי חייך. 

בחירת אולם לפי כמות האורחים הצפויים להגיע 

הטיפ הראשון שיהיה ראוי לדבר עליו קשור בבחירת אולם אירועים יוקרתי במרכז אבל קודם לכן חשוב מאוד לבדוק את כמות האורחים. מה תהיה כמות האורחים שלך? האם מדובר במקבץ של חברים טובים או שיותר מכך? 

רשימת האורחים הראשונית קריטית ביותר בעבור כל תכנון וכל אירוע היות שעל פי כך תוכל/י לבנות את כל שאר הדברים החל בכמות המנות, האטרקציות, מספר מקומות הישיבה ועוד. כמו כן, אם כמות האורחים שלך קטנה, מן הסתם תבחר/י אולם קטן יותר כדי לתת את האפקט של האירוע הגדול. 

עם זאת, אם תבחר/י אולם אירועים גדול יותר לכמות אורחים קטנה מדי תתקל/י באפקט של אולם דל באורחים, דבר שאת/ה בטח לא רוצה לצור בפועל. 

בחירת אולם לפי מיקום והתאמת המנות לסוג הקהל 

פרמטר נוסף שיש להביא בחשבון בעת בחירת אולם אירועים יוקרתי במרכז זה סוג הקהל שלך, האם מדובר בקהל טבעוני? האם מדובר באנשים שומרי כשרות? מה כמות הילדים וכמה מנות ילדים יידרש ממך להזמין?

לצורך העניין אם רוב הקהל מעדיף גלאט כשר אזי זה מצריך ממך מבעוד מועד למנות את המנות הנדרשות לכך ולהזמינן בהתאם. כמו כן, במקרים מסוימים תהיה אפשרות להשיג שף שהתמחותו העיקרית זה מנות כשרות למהדרין. 

במקביל כפי שצוין חשוב לדעת גם כמה מנות ילדים יידרש מכם להזמין, האם יש בקהל אנשים שרגישים לגלוטן? בין היתר כפי שכבר צוין תמיד אפשר לבנות את הקונספט על טהרת המטבח הצמחוני טבעוני אם כל האורחים שלך הם כאלה. 

עניין החנייה הוא גם עניין שצריך לדבר וכך גם המיקום, זה חשוב כי אם יש אנשים שמגיעים בכוחות עצמם ולא רוצים להתעכב על חנייה זה בהחלט הפתרון המושלם. אם כן רוצים להגיע אל האולם עם רכב אזי חשוב לאתר אולם יוקרתי במרכז שדואג גם לזה ומעניק מגרש חנייה פנוי לחנייה בקלות ועם נגישות מהירה וקלה. 

מתכנן/ת אירוע במרכז? עכשיו כשאת/ה יודע/ת מה עליך לעשות רצוי שלא תשכח/י גם את עניין הנגישות לנכים ובעלי מוגבלויות כך שכולם בסופו של דבר יצליחו להנות מהאירוע הזה על הצד הטוב ביותר. 

Call Now Button
logo_kahi_1-png