איך להתאים את הקייטרינג המושלם לחתונה שלכם?

מבין כל מטלות החתונה הדבר שיכול בהחלט להעצים את האירוע ולאתגר אותו מתחיל ונגמר בבחירת הטעמים והמאכלים שהם חלק מכל חגיגה או אירוע חתונה. לצד כל שאר הספקים הוספת הקייטרינג לאירוע החתונה חשוב שיהיה מוקפד, ברמה גבוהה והכי חשוב שיתאים לאופיו של האירוע. 

 

עומדים בפני הפקת חתונה ואין לכם רצון להתפשר על שום חלק בתכנון המרגש ביותר בחייכם? אם כבר בחרתם גן אירועים לחתונה בשרון עכשיו כל מה שנשאר זה להתאים קייטרינג איכותי בהתאם לכל הכללים ובעיקר בתיאום אתכם ועם מה שהאורחים שלכם אוהבים באמת. 

 

איזה תקציב עומד לרשותכם? להשקיע באורחים שלכם זה להשקיע בעצמכם  

 

לפני שאתם בוחרים גן אירועים לחתונה בשרון או בכל מקום אחר קודם כל רצוי לדבר על התקציב, מה תוכלו להציע? במצב הנ"ל אתם חייבים להגדיר את התקציב העומד לרשותכם מראש.

 

כמו כן, כאשר אתם מגדירים את התקציב אתם יכולים להתאים גם את רמת ושירותי ההסעדה הנבחרים למה שאתם מסוגלים בפועל וכן לכמות האורחים שיהיו חלק מהאירוע וישאפו בדיוק כמוכם לטעמים המפנקים ביותר. 

 

מי יכול לתת לכם המלצה טובה? סקר שווקים ראשוני 

 

במסגרת בחירת גן אירועים לחתונה בשרון רצוי לשאול את בעל האולם עצמו אודות שירותי קייטרינג שההוא ממליץ עליהם בעצמו. מבין כל הספקים הקיימים בשוק אין ספק אי אולמות האירועים מטיבים להכיר את הספקים ויכולים בהחלט לקצר לכם את הדרך ואת עוגמת הנפש המיותרת מראש. 

 

בנוסף, חשוב מאוד לנסות ולהשיג המלצות מאנשים שכבר הפיקו אירועי חתונה והשתמשו בשירותי ההסעדה- כאלה שיכולים להעיד על טיב וטריות המזון, ההגשה האיכותית, האדיבות והשירות שהוא למעשה מכלול כל דברים. 

 

כמו כן, במסגרת סקר השוק בצעו השוואת מחירים בין מנות כאלה ואחרות ובין ספקים שיכולים לתת את אותה המנה בפחות מהמחיר שהציעו לכם בפועל. יש לברר כמה מלצרים יהיו חלק משירותי ההגשה? אילו אפשרויות הגשה תוכלו לקבל, איזה ציוד יהיה כלול וכמה שפים יעמלו בפועל על המנות.

 

בנוסף, אם כבר מבצעים את סקר השווקים שווה ביותר לברר אודות הדבר שמאפשר הנאה ללא פשרות בלא מעט מצבים- כמה יעלה לכם האלכוהול?  דבר נוסף שיש לקחת בחשבון זה בחירות קולינריות לא רק על פי ההחלטה שלכם אלא גם על פי סוג האורחים שלכם.

 

האם מסתובבים ביניכם אנשים טבעונים, שומרי כשרות או צמחוניים? כשם שמצאתם גן אירועים לחתונה בשרון כך גם מוטלת עליכם האחריות אודות בחירת התפריט שהוא למעשה תוצר שיכול להסב הנאה באירוע חתונה בלתי נשכח. שואלים אם זה אפשרי? אם קראתם את המאמר סביר להניח שתדעו איך ומה לבחור.

Call Now Button
logo_kahi_1-png