המדריך לחתונה היוקרתית שלכם

אתם בטח שואלים מאיפה זה מתחיל ואיך זה מסתיים עם אירוע חתונה שרבים וטובים ינצרו ולא ישכחו. בדיוק כאן במאמר זה הרשו לנו להציג לכם את המדריך השלם שיסייע לכם להפוך כל אירוע חתונה למשהו מיוחד במינו.

 

מתכננים את אירוע חייכם? מתחתנים בפעם הראשונה או השנייה? תתפלאו עד כמה תכנון מוקדם יכול להפוך את זה למושלם ביותר ואיך קונספט, עלויות, רשימת מוזמנים ועוד יענו לכם כאן ועכשיו על כל השאלות הפתוחות. 

 

אולם אירועים יוקרתי בשרון – הנה מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם בוחרים אותו

 

בחירת אולם אירועים יוקרתי בשרון שיענה לכם על הדרישה צריך לכלול בתוכו עלויות, תקציב, מאפייני אירוע ואפילו עניין של כשרות ונגישות אבל לא רק. לפני התקציב, כמה אנשים הולכים לקחת חלק באירוע שלכם?

 

 האם כולם יגיעו או שיש לכם מידע אודות אנשים שספק אם יגיעו? בדיוק כאן חשוב מאוד לייצר רשימה שבה תרשמו את כל האורחים שמגיעים בטוח ואלו המצויים בסימן שאלה ויוותרו בסימן שולחנות הרזרבה. 

 

עכשיו כשיש לכם את הרשימה קל הרבה יותר לקחת את זה צעד אחד קדימה ולבחור אולם שמחות או גן אירועים יוקרתי. לצורך העניין, אם כמות האורחים שלכם קטנה מדי לא תבחרו אולם או חלל גדול מדי. 

 

כך גם להיפך, אם רשימת האורחים שלכם תכלול הרבה אורחים רצוי כי לא תבחרו אולם אירועים או גן בעל מרחבים קטנים מדי, זאת על מנת שלא לייצר צפיפות וחוסר נעימות, נגישות או הגעה.  

 

שירותי ההסעדה לרבות כמות וסוג האורחים שלכם יעלה את השאלה מי מבניהם מקפיד על כשרות ומי פחות? גם לפי הנתונים הנ"ל תוכלו להתאים את המנות ולבחור את התפריט הייעודי לכל האורחים שלכם ללא הבדלים או שוני פרט לסוגי הכשרות.  

 

על בחירת תקציב ואירועים יוקרתיים בשרון 

 

בשלב הזה שאתם כבר יודעים כמה אורחים יש לכם ומהו התקציב העומד לרשותכם אפשר להמשיך שלב אחד קדימה ולדבר גלויות, על מה אתם יכולים לוותר? אם לצורך העניין התקציב שלכם קטן וזה מה שתוכלו להשקיע תמיד תוכלו לוותר על החלום של חתונה בקיץ ולבחור תאריכים פנויים שלרוב מצויים בתאריכי החורף. 

 

כמו כן, אנשים שמתחתנים בסופי שבוע ישלמו הרבה יותר מאנשים שיתחתנו לצורך העניין ביום א' או ב'. אז מי אמר שאי אפשר לייצר יוקרה גם בתחילת השבוע? נהפוך הוא, אם תשאלו רבים וטובים שהתחתנו בימי ראשון ושני או שלישי הם יספרו לכם שלא רק חסכו בעלויות אלא הפיקו אירוע מדהים לא פחות מהפקות חתונה שהתרחשו בסופי שבוע. 

 

בגדול, כאשר בוחרים ימים שונים ותאריכים שונים לא רק שהמחיר יכול להתאים למה שהקצבתם אלא אף לחסוך ולהוזיל את המנה עד 40 אחוז מערכה בעתות אחרות ובסופי שבוע. 

Call Now Button
logo_kahi_1

design by STUDIO NERUBAY Developed by Digitouch