4 כללי זהב לחתונה המושלמת

הקיץ כבר כאן ואתם לבטח שואלים את עצמכם כיצד מתכננים אירוע של פעם אחת בחיים "חתונה של הביוקר כבר אמרנו"? במיוחד עבורכם כמה כללי זהב שיהפכו את האירוע שלכם למושלם ולא רק מזווית העין שלכם אלא גם מכיוון הטעמים, ההתרגשות והחוויה שתישאר בעיקר לאורחים היקרים שבאו לחגוג. 

בואו לקרוא את המאמר הבא במטרה למצוא את כל מה שאתם צריכים בכדי להגשים חתונה של פעם אחת בחיים. שנתחיל? 

כלל מס' 1 מחפשים אולמות אירועים לחתונה, מה התקציב העומד לרשותכם? 

 

כמו בכל דבר גם כאשר מתכננים אירוע, מיד עולה השאלה מהו המקום האולטימטיבי להפיק חתונה בלתי נשכחת שמיקומה יתאים לכל הצדדים? בשלב הזה עולה גם עניין התקציב כמה כסף לדעתכם תוכלו להשקיע בפינוק המרגש הזה שנקרא חתונה? 

בשלב חיפוש אחר אולמות אירועים לחתונה תעלנה כל מיני הצעות והמחיר יהיה בהתאם למיקום האירוע, גודל האולם לרבות הפינוקים והאפשרויות שיהוו חלק בלתי נפרד ממהלך החתונה. 

ולכן, אם יש לכם תקציב מסוים שאתם לא רוצים לחרוג ממנו רצוי כי תבצעו סקר שווקים מאוד מדויק באשר למיקום, גודלו של האולם ומה שהוא יכול להציע אך ורק בהתאם למה שאתם יכולים לעמוד בו. 

כלל מס' 2 רשימת מוזמנים מעודכנת 

 

כמו בכל אירוע, השלב הראשוני יהיה עניין רשימת המוזמנים ולכן רגע לפני שאתם יוצאים לשאר המשימות ובוחרים אולמות אירועים לחתונה מדהימה ומרגשת דעו את סוג וכמות האורחים. מי יגיע? מי אולי יוותר? בדיוק לשם כך חשוב מאוד להבין ולדעת את כמות האורחים שיבטיחו את הגעתם ומי מהם יודיעו כי אין ביכולתם לפקוד את חתונתכם. 

עד כמה חשובה רשימת האורחים? למעשה כשיש אותה אפשר בהחלט לדעת את כל התמונה לרבות גודלו של האולם, כמות המנות המוזמנות ואפילו ספירת שולחנות רזרבה למקרה שחלק מהאורחים שאולי לא יגיעו בכל זאת יחליטו להפתיע. 

כלל מס' 3 להיות במרכז העניינים 

 

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון זה בחירת אולם שהוא מרכז העניינים על כל המשתמע מכך. לא מבינים במה מדובר? ברגע שאתם בוחרים אולמות אירועים לחתונה שקרובים לכלל האורחים שלכם, יש בהם חנייה, הם נגישים לנכים ויש להם רחבת ריקודים מדהימה כנראה שאתם בהחלט הולכים לחוות אירוע של פעם אחת בחיים. 

ועכשיו שאתם כבר יודעים מי כמעט את הכול קבלו טיפ אחד נוסף על השלושה ואל תשכחו! לכל אדם יש את העדפותיו האישיות כך שאם יש לכם אורחים שומרי כשרות, צמחוניים, טבעוניים או להיפך, מאוהבי הבשר, גם את זה חשוב לקחת בחשבון. 

כלל מס' 4 תדאגו לאורחים שלכם לחזרה בטוחה

 

הדבר האחרון והחשוב ביותר בחתונה המושלמת הינו הזמנת שירותי הסעה לחתונה לאורחים שלכם. הסעה בטוחה שתאפשר להם גם להנות ולחגוג בראש שקט, וגם כמובן להגיע הביתה בבטחה. תנו לאורחים שלכם להרגיש שאכפת לכם מהם, ותספקו להם את השירותים הטובים ביותר עד רגע ההגעה הביתה.

מוכנים לחגוג? עכשיו כל מה שנשאר זה רק לסגור על האולם הטוב ביותר באזור והנה, החתונה שלכם עומדת להתחיל על הצד הטוב ביותר. 

Call Now Button
logo_kahi_1-png